top of page
Wrecked vehicles on the junkyard _.jpg

PHU MOTOR GRZEGORZ CUDAJEWICZ
SKUP AUT KASACJA ZŁOMOWANIE AUTO-CZĘŚCI

SKUP AUT 

Skupujemy auta - sprawne i uszkodzone. Zadzwoń, a wycenimy Twój pojazd i bezpłatnie odbierzemy go swoją lawetą.

KASACJA ZŁOMOWANIE AUT

Zadzwoń, a nasz rzeczoznawca bezpłatnie wyceni Twoje auto, otrzymasz gotówkę od ręki i i bezpłatnie odbierzemy auto swoją lawetą

AUTO-CZĘŚCI

Sprzedaż używanych części samochodowych w atrakcyjnych cenach, służymy fachowym doradztwem

ZADZWOŃ PRZYJEDZIEMY NA DARMOWĄ WYCENĘ

Sprzedajesz swoje auto? Kupimy je od Ciebie, niezależnie od stanu technicznego, zapłacimy gotówką i odbierzemy od Ciebie za darmo swoją lawetą. Bez zbędnych formalności. Zadzwoń do nas już teraz!

Skup i złomowanie pojazdów - PHU Motor ze Szprotawy

Witaj w PHU MOTOR Grzegorz Cudajewicz - firmie, która działa na rynku motoryzacyjnym już od ponad 20 lat. Nasza siedziba znajduje się w województwie lubuskim, w Wiechlicach/Szprotawie obsługujemy jednak wiele miast w regionie, takich jak Szprotawa, Żagań, Żary, Głogów, Nowa Sól, Lubsko, Sulechów, Wschowa, Szlichtyngowa, Bytom Odrzański, Czerwieńsk, Nowogród Bobrzański, Krosno Odrzańskie, Przemków, Brody, Przylep, Zbąszynek, Siedlisko, Trzebiel, Zielona Góra, Kożuchów, Sława, Łęknica, Szprotawa, Iłowa, Jasień, czy Sulechówek.

Jesteśmy specjalistami w skupie aut - niezależnie od ich stanu technicznego czy rodzaju uszkodzeń. Oferujemy kompleksowe usługi, w tym kasację pojazdów oraz legalizację ich wycofania z użytkowania.

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby transakcja z nami była szybka, bezpieczna i transparentna. Otwieramy nasze drzwi od poniedziałku do soboty, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę.

Dlaczego warto wybrać właśnie PHU MOTOR Grzegorz Cudajewicz?

  • Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat, co świadczy o naszym doświadczeniu i zaangażowaniu w branżę.

  • Oferujemy skup aut uszkodzonych, sprawnych oraz kasację pojazdów - nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do potrzeb klienta.

  • Nasz zespół to doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, którzy dbają o każdy szczegół transakcji.

  • Oferujemy darmową wycenę pojazdu oraz bezpłatny odbiór auta z dowolnego miejsca w województwie lubuskim.

  • Nasze usługi są szybkie, bezpieczne i uczciwe, co zostało docenione przez wielu naszych klientów.
     

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty skupu aut. Jesteśmy pewni, że zadowolisz się z naszych usług!

PHU MOTOR Złomowanie Skup Aut Kasacja Pojazdów Auto Części Szprotawa, Żagań, Żary, Świętoszów, Kożuchów, Nowa Sól, Lubsko, Zielona Góra, Przemków, Polkowice, Głogów, Lubin, Bolesławiec czy Legnica
PHU MOTOR Złomowanie Skup Aut Kasacja Pojazdów Auto Części Szprotawa, Żagań, Żary, Świętoszów, Kożuchów, Nowa Sól, Lubsko, Zielona Góra, Przemków, Polkowice, Głogów, Lubin, Bolesławiec czy Legnica
bottom of page