top of page
Wrecked vehicles on the junkyard _.jpg

PHU MOTOR GRZEGORZ CUDAJEWICZ
SKUP AUT KASACJA ZŁOMOWANIE AUTO-CZĘŚCI

SKUP AUT 

Skupujemy auta - sprawne i uszkodzone. Zadzwoń, a wycenimy Twój pojazd i bezpłatnie odbierzemy go swoją lawetą.

KASACJA ZŁOMOWANIE AUT

Zadzwoń, a nasz rzeczoznawca bezpłatnie wyceni Twoje auto, otrzymasz gotówkę od ręki i i bezpłatnie odbierzemy auto swoją lawetą

AUTO-CZĘŚCI

Sprzedaż używanych części samochodowych w atrakcyjnych cenach, służymy fachowym doradztwem

ZŁOMOWANIE AUT KASACJA POJAZDÓW

Nasz serwis oferuje fachowe i szybkie usługi w zakresie kasacji i złomowania pojazdów. Gwarantujemy bezpłatny odbiór auta oraz wydanie niezbędnych dokumentów. Z nami pozbycie się niepotrzebnego pojazdu będzie proste i bezpieczne. Skontaktuj się z nami już dziś!

JAK ZEZŁOMOWAĆ AUTO ?

PHU MOTOR Złomowanie Skup Aut Kasacja Szprotawa Żagań Żary Polkowice Bolesławiec Głogów Legnica Lubin Jasień Lubsko

Kiedy już podjąłeś decyzję o zezłomowaniu swojego pojazdu, skontaktuj się z nami, a my umówimy się na bezpłatny odbiór auta.

Nasz rzeczoznawca dokona wyceny pojazdu, a Ty otrzymasz gotówkę od ręki. Nie musisz martwić się o transport - załatwimy to za Ciebie.
 

Po odbiorze pojazdu otrzymasz odpowiednie zaświadczenie, które będzie niezbędne przy wyrejestrowaniu pojazdu w urzędzie komunikacji. Jeśli masz nadpłatę OC, pomagamy Ci ją odzyskać i przedstawić u ubezpieczyciela.
 

Dzięki naszej usłudze zezłomowania samochodu, nie tylko wygodnie i szybko pozbywasz się niepotrzebnego pojazdu, ale również dbasz o środowisko. Nasza firma przestrzega wszystkich wymogów i przepisów dotyczących zezłomowania pojazdów, co zapewnia prawidłową recykling i ochronę środowiska.

bottom of page