top of page
Wrecked vehicles on the junkyard _.jpg

PHU MOTOR GRZEGORZ CUDAJEWICZ
SKUP AUT KASACJA ZŁOMOWANIE AUTO-CZĘŚCI

Polityka Prywatności 
https://www.phu-motor.pl/

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MOTOR" Eksport-import Grzegorz Cudajewicz, z siedzibą w Wiechlicach przy ulicy Brzozowej 11a/6, 67-300 Wiechlice, NIP 9241197285, jest administratorem danych osobowych pozyskanych od użytkowników korzystających z naszej strony internetowej: https://www.phu-motor.pl/.
 

Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia kontaktu z użytkownikami strony, realizacji zamówień i zapytań, a także w celach marketingowych i statystycznych. Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim, z wyjątkiem przypadków, gdy jest to wymagane przez prawo.
 

Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skorzystania z niektórych funkcji strony.
 

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookies w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług. Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć pliki cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: +48 691 752 546

PHU MOTOR przezroczysty.png
bottom of page